KONST / Litografier / Affisch 4231092
nr 423 1092
Affisch
'röda vinbär', Philip von Schantz, signerad med dedikation 1981, 60 x 50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 augusti 2006
750 kr
850 kr
950 kr
Philip von Schantz (1928-1999)